BPOS Usługi Online Microsoft

Microsoft wprowadza od kwietnia 2010 na polskim rynku usługę Microsoft Business Productivity Online Standard Suite. BPOS jest to pakiet aplikacji serwerowych dostarczanych w postaci subskrybowanych usług . Już teraz można do kwietnia usługę testować nieodpłatnie więcej na www.microsoft.com/poland/online.

Business Productivity Online Standard Suite

 

Microsoft Business Productivity Online Standard Suite to zbiór narzędzi wspomagających komunikację i współpracę ulokowanych w systemach firmy Microsoft. Pakiet zawiera następujące usługi:

  • Microsoft Exchange Online,
  • Microsoft SharePoint Online,
  • Microsoft Office Live Meeting
  • Microsoft Office Communications Online.

Umożliwiają one zoptymalizowanie komunikacji, stanowiąc przy tym rozwiązanie o wysokiej dostępności i kompleksowym systemie zabezpieczeń. Ponadto pozwalają na znaczne uproszczenie procesów zarządzania infrastrukturą informatyczną. W postaci tych usług przedsiębiorstwo otrzymuje rozwiązania techniczne, które są zawsze aktualne i szybkie we wdrażaniu oraz umożliwiają optymalizację posiadanych zasobów informatycznych i zmniejszenie potrzeb w zakresie inwestycji w infrastrukturę. Szacowany koszt usługi to około 10 $ za użytkownika. 

Informacje dla partnerów.

Jeśli chcesz zostać partnerem Microsoft aby sprzedawać i wdrażać usługi BPOS pod poniższym linkiem znajdziesz wszystkie niezbędne informacje. 

www.quickstartonlineservices.com

 

Pozdrawiam

Jarek Sokolnicki

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s